
Neuma Neu Moisture Instant Fix 200ml
- +5 artikelen voorradig
- Voor 23.59 uur besteld, morgen in huis
- 7 dagen per week bereikbaar
- 300.000+ producten op voorraad
- Spaar 21 Haibu points met de aankoop van dit product
Neuma Neu Moisture Instant Fix 200ml
Neuma Neu Moisture Instant Fix is een veelzijdige, lichtgewicht leave-in behandeling die je haar niet alleen ontwart en voedt, maar ook beschermt. Dit product is perfect voor dagelijks gebruik en zorgt voor handelbaar, gehydrateerd en gerevitaliseerd haar.
Deze spray is verrijkt met natuurlijke extracten en oliën zoals kokosolie, shikakai en tamarinde, bekend om hun antioxidante eigenschappen. Deze ingrediënten helpen het haar te beschermen tegen warmteschade en behouden de kleurintensiteit. Kokosolie werkt samen met sheaboter en arganolie, die beide bijdragen aan extra hydratatie en elasticiteit, waardoor droogheid wordt verminderd en het haar zacht en glanzend blijft.
Neuma Neu Moisture Instant Fix maakt het haar niet alleen makkelijker te beheren door de toevoeging van 'slip', maar bereidt het haar ook voor op styling. Het product helpt de haarschubben te verzegelen en biedt bescherming tegen hitte, wat essentieel is voor het behoud van gezond haar.
De subtiele geur van lavendel, mandarijn en vanille maakt het gebruik van deze behandeling een plezierige ervaring, terwijl de effectieve formule ervoor zorgt dat je haar er op zijn best uitziet, ongeacht je haartype of de uitdagingen waar je dagelijks mee te maken hebt. Gebruik Neuma Neu Moisture Instant Fix voor een onmiddellijke verbetering van de conditie van je haar, elke dag weer.
Kenmerken Neuma Neu Moisture Instant Fix
- Leave-in
- Ontwart, voedt en beschermt
- Perfect voor dagelijks gebruik
- Zorgt voor handelbaar, gehydrateerd en gerevitaliseerd haar
- Verrijkt met kokosolie, shikakai en tamarinde
- Beschermt tegen warmteschade
- Behoudt de kleurintensiteit
- Bevat sheaboter en arganolie
- Verbetert de hydratatie en elasticiteit
- Maakt het haar zacht en glanzend
- Bereidt het haar voor op styling
- Helpt de haarschubben te verzegelen
- Geur van lavendel, mandarijn en vanille
- Inhoud: 200ml
Gebruiksaanwijzing
Vernevel lichtjes op nat of droog haar. Kam het product door en style naar wens.